Háňa Dvořáková

Ke sportu jsem měla vždycky blízko. Díky mým rodičům jsme jezdili často ven a já k němu a k přírodě získala pozitivní vztah. Tím, že moji rodiče jsou sportovně založení jsem se dostala k různým sportům, od těch běžných jako lyže, běžky, kolo až po kanoistiku.

Ve čtrnácti jsem se dostala k lezení, které mě natolik chytlo, že jsem se rozhodla, že se mu chci věnovat naplno. Po několika letech mi bylo nabídnuto, jestli bych chtěla pomáhat na dětských závodech a kroužcích. Tam jsem zjistila, že práce s dětmi mě baví a že bych se jí chtěla věnovat nadále. Udělala jsem si tedy licenci Instruktora lezení na umělé stěně a na skalách a nastoupila na VŠTVS Palestra na obor Sportovní a volnočasový pedagog. Kromě dětských lezeckých kroužků a kurzů pro dospělé se účastním letních táborů jako vedoucí, kde pomáhám s organizací. 

Pavel Dvořák

Od mala mě rodiče směřovali k tomu, abych poznal co největší škálu sportů. Díky nim jsem zároveň skončil u outdoorových aktivit, které mě provázejí do dnes. Ovlivnili i volbu vysoké školy, kde jsem se potkal s lidmi, kteří mi obrátili pohled na venkovní aktivity do té míry, že se jimi živím dodnes.

Rád nabízím dětem nebo dospělým prostor pro překonání se, rád je podpořím a motivuji, když překonávají svůj zvolený cíl, ať už jde o lezení nebo jiné venkovní aktivity spojené s lanem nebo sněhem.

S dětmi a dospělými pracuji více jak 6 let. Začínal jsem jako instruktor lezení na lezeckých stěnách v Sezimově ústí a na pražském Smíchoffě, kde působím dodnes jako trenér závodní skupiny. Zároveň učím i pro další horolezecké oddíly. Současně jsem 6 let jezdil jako lektor venkovních kurzů (lyžařské, pobyty v přírodě a další) pro VŠTVS Palestra. Dnes především pracuji v organizaci Projekt Odyssea zabývající se primární prevencí rizikového chování.

Rád vidím úsměv dětí a dospělých, když vše končí a oni se naučili nebo zažili něco nového.Dosažené vzdělání 

2022-Sportovní a volnočasový pedagog (Bc. studium)

2020-Instruktor skalního lezení

2018-Instruktor lezení na umělých stěnách

2018-Zdravotník zotavovacích akcí


Dosažené vzdělání

2019-Instruktor skialpinismu

2018-Kondiční a wellness specialista (Mgr. studium)

2016-Zdravotník zotavovacích akcí

2016-Kurz nízkých a vysokých lanových překážek

2014-Instruktor skalního lezení

2014-Instruktor lezení na umělých stěnách


Kontakt

+420 721 545 297 - Pavel Dvořák

+420 725 308 058 - Hana Dvořáková

info@outofthedoor.cz

@outofthedoor

outofthedoor.cz