Budeme rádi za jakoukoli zpětnou vazbu. Jak za pozitivní, tak též negativní. Pokud Vám něco scházelo nebo jste byli s něčím nespokojení, napište nám. Budeme se snažit na tom zapracovat.


Reference

Kristýna Hříbalová

Lezení na skalách

„S Pájou jsme absolvovaly dva kurzy lezení na skalách. Již několik let lezeme na umělých stěnách, takže našim cílem bylo naučit se bezpečně lézt na skalách, abychom mohly naše lezecí schopnosti vyzkoušet i venku. Během prvního kurzu jsme se naučily zásady bezpečného lezení - Pája nám ukázal vždy několik variant, abychom si mohli vybrat, která technika nám vyhovuje nebo která je pro danou situaci vhodnější. Během druhého kurzu jsme se zaměřili hlavně na upevnění naučených technik a získání jistoty. Pája kurz skvěle přizpůsobil našim potřebám, tak abychom si na konci kurzu byly jisté, jak se na skále správně chovat. Během dne jsme si vyzkoušely mnoho variant jištění a naučily se, jak řešit základní problematické situace. Ocenily jsme hlavně individuální přístup, důraz na správně (a hlavně bezpečně) provedenou techniku a pozitivní náladu po celý den. Až se odvážíme vyzkoušet lezení vícedélek, určitě se zase přihlásíme na kurz s Pájou. Děkujeme!"

Anežka Svobodová

Lezení na skalách

„Páju jsem nejdřív potkala na kurzu, kde jsme se naučili základy jištění. Kurz byl moc super, dobře zpracovaný a přizpůsobený potřebám účastníků. Pak jsme se dohodli, že si správné jištění venku zopakujeme na pokračovacím kurzu. Na kurzu jsme byly 2 s kamarádkou a zopakovaly jsme si všechno, co bylo potřeba. Nejdřív nám Pája radil, pak nás nechal to vyřešit samostatně a jen dohlížel, jestli neděláme chyby.

Celkově jsem ráda, že jsme se na kurzu domluvili, teď se cítím jistější a rámcově vím, co dělám. Bylo super, že nám i Pája poradil jaké si koupit lano a dal nám nějaké rady kolem.
Určitě všem, kdo začínají, kurz s Pájou doporučuji - je super, že to přizpůsobí vaší individuální úrovni a naučí vás to, co potřebujete milým způsobem bez stresu :)."

Filip a Verča

Lezení na umělé stěně

"Lezení s Hankou jsme si oba užili. Líbila se nám hlavně trpělivost, kterou s námi měla, jako s prvolezci. Hanka je skvělá a přátelská lektorka, která nešetří úsměvem a díky jejímu přístupu a způsobu, jakým nám lezení zprostředkovala, se určitě budeme rádi vracet."

Ivča 

Lezení na umělé stěně

"S Hankou a Pájou jsem byla párkrát na stěně a pokaždé to bylo super. Všechno dokáží vysvětlit tak, že jsem to pochopila i já. Hanka mi svým pozitivním a lehkým přístupem vždycky dodala odvahu a naději. Pája sice občas dělal naschvály (např. Když jsem jistila, vázal mi uzle na lano), ale tím jsem si mnohem lépe zapamatovala, na co si musím dávat pozor."

Vojtěch Pražma

Skialpový kurz

„Parádní akce, super připraveno, naplánováno. Počasí nám přálo a tak jsme se mohli první den pověnovat troše teorie a oťukání dovedností. Když si člověk řekne, dostane radu i feedback. Na případné donebevolající chyby, či zbytečnosti dostanete věcnou radu průběžně. Je dobrý si fakt ujasnit vzájemné představy, aby nedošlo k nedorozuměním z rozdílných očekávání. Co si cením, že přes moje obavy jsem byl pošoupnutý na hranu komfortní zóny a možná i přes, ale zase ne příliš, nemusel jsem se bát, že to nezvládnu. Sólo privátní péče má prostě svoje jednoznačné plusy.“

Šimon

Skialpový kurz

"Výběr termínu byl ideální, počasí nám vyšlo dobře, poslední den níže pršelo. Ale to se neovlivní. Dobrá domluva. Před každým výšlapem se domluvilo, kam a jak se půjde. Pokud se vyskytl nějaký problém či nečekaná situace, Pája ji pohotově vyřešil nebo poradil. Celý výlet byl super."

Lucka

Skialpový kurz

S Pavlem jsem vyrazila na svou první skialpovou procházku. Naučil mě jak se skialpy pracovat a dal mi perfektní první ochutnávku toho, co se s nimi dá v přírodě zažít. I přes nepřízeň počasí to byl skvělý zážitek. Díky Pavlovi a tomu, že jsem se absolutně nemusela starat o nic víc než jen jak si to co nejvíc užít jsem, objevila i to, jakou krásnou svobodu pohybu v přírodě skialpy nabízí. A to byl jen začátek, těšim se na příště.

Janča

Lezení na umělé stěně

S Haničkou a Pájou jsem byla párkrát lézt na umělé stěně. Oba byli velice milí a pokud jsem v něčem tápala, hned mě navedli, jak na to. Srší z nich lezecké zkušenosti a zapálení pro práci, člověk se dostane na stěně do jistoty a i strašpytel jako já se pak méně bojí. Vše na začátku srozumitelně vysvětlí a během lezení radí, jakého chytu se chytnout, aby jste lezli efektivně.

Doporučuji všemi deseti.“

Lukáš

Lezení na umělé stěně

„U nás doma není den, aby se naše děti (7 a 5 let) nezeptaly, kdy zase půjdeme s Pájou na stěnu. Absolvovaly u něj společně i zvlášť několik individuálních lekcí a byly nadšené. Jestli vás tenhle sport zajímá a nevíte, kde začít, odložte ostych a kontaktujte Ouf of The Door. Jak Pája tak Hanča jsou sympaťáci a zkušení a trpěliví lektoři. Prostě profíci.“